Archiv pro měsíc 10/2011

IMG_5008

Slunečné počasí panovalo na závodech na jičínském rybníce Kníže. Devítistupňová voda umožnila plavat bez limitu delší tratě i nováčkům. Hezké počasí, dobrá organizace a nadstandardní stravování – co víc si bylo možné přát?
Pokračování…


IMG_4926

Mistrovství v zimním plavání ve stylu „prsa“ proběhlo ve venkovním slavkovském bazénu v sobotu 8.9.2011 při teplotě vody 16 °C, tedy za podmínek, které připomínaly spíše letní plavání. Závody pokračovaly v něděli relativně mladým „duatlonem“ opět na stejném místě. Atmosféra závodu byla velmi dobrá, ovšem absence studené vody nezbytně nastolovala otázku, zda je skutečně dobrý nápad, aby se skoro 10% závodů započítávaných do Poháru zimního plavání plavalo v „nezimní“ vodě.
Pokračování…


IMG_4879

Sezóna zimního plavání tradičně začíná plaváním v punkevních jeskyních Moravského krasu. Voda má sice každý rok prakticky stejnou teplotu kolem 8-9 °C, ale letošní slunečné počasí umožnilo pěší výlety po okolí Macochy.
Pokračování…


DSC_0288a

V sobotu 24.9.2011 se konal tradiční podzimní táborák I. plaveckého klubu otužilců Praha. Současně proběhl i malý kontrolní závod, který měl prověřit plaveckou připravenost na nadcházející otužileckou sezónu.
Pokračování…